Klub volného času Klecany

Do Klecánek 52, 250 67  Klecany

KLUB VOLNÉHO ČASU KLECANY je komunitní centrum pro všechny věkové generace zřízené městem Klecany.

Program KVC Klecany

Informace o naší činnosti

Zřizovatelem KVČ je od května roku 2022 město Klecany.
Klub nabízí programy pro rodiny s dětmi, mládež a seniory a spolupracuje s Kulturním Centrem Rychta Klecany. Klub volného času Klecany si klade za cíl podporovat komunitní život v Klecanech. KVČ je tak místem, kde se mohou setkávat děti, dospělí, senioři samostatně nebo NEJLÉPE všichni společně, a to při pravidelných aktivitách
nebo jednorázových akcích (cvičebních, hudebních a vzdělávacích). Součástí KVČ je otevřený klub pro mládež s kontaktní osobou pro KVČ. V Klubu je také zřízen Dětský klubík Klecany.
Zázemí Klubu je v nově zrekonstruované budově bývalého městského úřadu, ve kterém se nachází, dětský klubík, komunitní centrum pro rodinu s dětmi s možností využití hracího koutku, komunitní centrum pro seniory s vlastní klubovnou a denním stacionářem, dále pak komunitní centrum s prostory pro mládež. V budově jsou dále dva víceúčelové sály k využití pro volnočasové aktivity, sdílená kancelář s možností k pronájmu a místnost pro soukromou speciálně pedagogickou péči.
Objekt je zaměřen pro dospělé, ale především pro děti, proto se v budově nacházejí veškerá potřebná zařízení (přebalovací pulty, toalety s dětským stupínkem,…).

Co KVČ nabízí?

✓ PRONÁJEM SDÍLENÉ KANCELÁŘE
✓ PRONÁJEM PROSTORŮ PRO KOMERČNÍ NEBO OSOBNÍ ÚČELY
✓ POŘÁDÁNÍ PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

Prostor je možné také pronajmout.

V případě zájmu o pronájem kontaktuje paní Davídkovou na telefonním čísle 732 177 447 nebo na emailové adrese kvcklecany@mu-klecany.cz

Sledujte také naše facebookové stránky a instagramový profil KVČ Klecany.