Město Klecany - Městský úřad Klecany - oficiální web města Město Klecany - Městský úřad Klecany - oficiální web města

Slavnosti pravého a levého břehu 18. 9. 2021

Vážení přátelé a příznivci slavností,

Slavnosti břehů budou slavit 10 let, ale až v roce 2022! Na dlouho očekávané výročí si bohužel ještě chvilku počkáme… Už teď si můžete do diářů napsat datum 18. 9. 2022, kdy proběhne 10. ročník Slavností pravého a levého břehu.

Bystrému čtenáři jistě neujde fakt, že mezi loňským devátým ročníkem a tím jubilejním desátým ročníkem v roce 2021 nám jeden rok bude chybět. Je to tak a věřte, že se nám to nepíše snadno, ale vlivem aktuální (po) pandemické situace jsme se rozhodli vyhlásit malou, řekněme bezpečností přestávku a letos desátý ročník neuskutečnit.

Deset je přeci jen deset let a rozhodli jsme se plně soustředit na příští rok. Chystáme velkolepou oslavu, kterou břehy ještě nezažily. Maximálně využijeme čas, který teď přípravě desátého ročníku můžeme věnovat a posunout ho zase o kousek dál.

Věříme, že nám zachováte svou přízeň, budeme se setkávat na našem Facebookovém profilu, kam můžete psát i vy, co si přejete zažít, až se příští rok v září opět sejdeme. Pojďme společně vytvořit pohodové odpoledne plné hudby, milých setkání, dobrého jídla a zábavy.

Těšíme se na vás

Blanka Laurychová

Více informací najdete na www.slavnostibrehu.cz


 

 

 


Program slavností - PDF 0,3 MB

Slavnosti pravého a levého břehu

Důležité odkazy